Nawigacja
Sprzedam dom-ul. Parkowa

Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący, o powierzchni 220 m kw.  Grabowiec, powiat zamojski

Działka o powierzchni 0,21 ha. Rok budowy 1986, materiał: podpiwniczenie-cegła, budynek – pustak, dach kryty blachą, ocieplenie budynku: 1.5 pustaka, wełna 10 cm i siding, wokół budynku odwodnienie.

Dom jest w połowie podpiwniczony /kotłownia, piwnica/, na parterze znajdują się 2 pokoje, w jednym pokoju możliwość budowy/montażu/ kominka/, kuchnia z dodatkowym pomieszczeniem na spiżarnię i wejściem do piwnicy, łazienka, wc i przestronny korytarz, schody wewnętrzne – dębowe, na piętrze: 4 pokoje (możliwość zmiany jednego pokoju na łazienkę), wc, balkon, wejście na strych.

W całym domu wymienione zostały okna PCV (plastikowe), w pokojach podłogi z desek, w kuchni, łazience i wc – terakota, na korytarzu – panele podłogowe. Media: woda, szambo, prąd, telefon stacjonarny, internet, tv sat.; ogrzewanie: C.O – nowy piec na węgiel i drzewo (kotłownia w piwnicy).

Oddzielona część na ogród, ogródek i sad z drzewami owocowymi: jabłonie, wiśnie, śliwki oraz maliny i porzeczki).

Na terenie posesji znajdują się także garaż blaszano-murowany, murowany wielofunkcyjny budynek gospodarczy, zadaszenia na opał i inne pomieszczenia składowo-gospodarcze.

Bardzo dobra lokalizacja dla osób szukających spokoju jednak mających 
w zasięgu ręki najważniejsze punkty jak sklepy, urzędy, placówki oświatowe
Dom znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy, w pobliżu (ok. 100 m) przystanek, stawy 1 km, natomiast w centrum ok 1 km sklepy, kościół, przychodnia, szkoła, boiska, plac zabaw, poczta, bank i inne urzędy.

Cena 275 000 zł 

Kontakt: Radosław,  tel. 606 441 503

e-mail: radnet_1@poczta.onet.pl


 

 

 

 

Więcej:
https://adresowo.pl/o/s0t4y6?utm_source=mailing_sm&utm_medium=email&utm_campaign=sm_2021-05-13&utm_content=offerDetails