Kandydaci na radnych
Dodane przez Admin dnia Marzec 11 2024 12:05:46

2024-03-11

Kandydaci z terenu gminy Grabowiec na radnych do rady powiatu i rady gminy w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 r. (statyści demokracji)...

Do rady powiatu zgłoszono ośmioro kandydatów:

1. ADAMCZUK Mateusz - Majdan Tuczępski

2. BEKIER Grażyna  - Grabowiec-Góra

3. KERSBERGEN Dorota Ewa - Bereść

4. KOSTRUBIEC Krzysztof - Skomorochy Małe

5. MOŁCZAN Tomasz Przemysław  - Hołużne

6. ORZECHOWSKA  Edyta  - Grabowiec

7. POPEK Piotr Paweł - Wólka Tuczępska

8. SADŁO Karolina - Grabowiec-Góra

Źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/kandydaci?elections=rada_powiatu&region=62002

--------------------------------------------

Kandydaci na wójta gminy Grabowiec:

Źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/kandydaci?elections=wbp&region=62002

---------------------------------------------
Do rady gminy zgłoszono 52 kandydatów na 15 mandatów...


Treść rozszerzona

Zgłoszeni kandydaci do rady gminy 

Lp.

Nazwisko i imię

Miejscowość

Wiek

1.        

ADAMCZUK Irena

Majdan Tuczępski

51

2.        

BAJ Mateusz

Szystowice

32

3.        

BERNARD Marek Wojciech

Żurawlów

38

4.        

BURDA Monika Teresa

Skomorochy Małe

46

5.        

BŁAŻUCKI Łukasz

Tuczępy

35

6.        

CHILEWICZ Karol Damian

Rogów

39

7.        

CZATA Elżbieta

Grabowiec-Góra

48

8.        

CZERWONKA Zbigniew Stanisław

Dańczypol

60

9.        

DRYGAŚ Katarzyna

Grabowiec-Góra

23

10.    

DZIĘGIEL Piotr Andrzej

Szystowice

46

11.    

GMITROWICZ Anna Barbara

Rogów

44

12.    

GRABARCZUK Monika Helena

Hołużne

58

13.    

GRENIUK Zdzisława

Ornatowice

52

14.    

GUZIK Zofia

Tuczępy

37

15.    

GÓRNIAK Ewelina

Hołużne

39

16.    

GÓRSKA Elwira

Grabowiec

35

17.    

JABŁOŃSKA Jolanta

Szczelatyn

49

18.    

JABŁOŃSKA Katarzyna

Hołużne

46

19.    

JAROSZYŃSKA Wioletta

Szystowice

44

20.    

JAROSZYŃSKI Krzysztof Dariusz

Szystowice

60

21.    

KARCZMARCZYK Piotr Zygmunt

Tuczępy

68

22.    

KASPRUK Urszula Zofia

Rogów

53

23.    

KONASZCZUK Renata

Wolica Uchańska

60

24.    

KOT Mariusz

Bereść

48

25.    

KOZŁOWSKA Aneta

Grabowiec-Góra

50

26.    

KOŁTUN Beata

Henrykówka

53

27.    

KRUK Jerzy Ignacy

Grabowiec

65

28.    

KUROPATNICKI Jerzy Stanisław

Skibice

65

29.    

MAJKUTEWICZ Dariusz Mariusz

Wólka Tuczępska

50

30.    

MALINOWSKA Bożena Ewa

Henrykówka

48

31.    

MAMCZUR Zbigniew

Bereść

57

32.    

NOWOSAD Damian

Skibice

32

33.    

ORZECHOWSKI Kamil Mateusz

Grabowiec-Góra

34

34.    

PANAS Jan Kazimierz

Wólka Tuczępska

66

35.    

PEDOWSKI Karol

Grabowiec

40

36.    

PIJAJKO Ewa Barbara

Grabowiec-Góra

48

37.    

POLISZUK-MICHAŁOWSKA Małgorzata Anna

Wolica Uchańska

44

38.    

POPEK Paulina Stanisława

Skomorochy Małe

31

39.    

ROBACZYŃSKA Beata

Skomorochy Małe

47

40.    

SKOBALSKA Renata

Dańczypol

54

41.    

SOCHAŃ Krzysztof

Cieszyn

46

42.    

STEĆ Łukasz

Grabowiec

33

43.    

SWAT Marcin Rafał

Bronisławka

53

44.    

SZAJUK Dorota

Bereść

53

45.    

SZAJUK Małgorzata

Grabowiec

59

46.    

SZEWC Małgorzata

Bereść

56

47.    

SĘDŁAK Aleksandra Patrycja

Majdan Tuczępski

40

48.    

TRYNIECKI Alfred Marian

Grabowiec

61

49.    

ULANOWSKI Jarosław

Grabowiec

32

50.    

WÓJCIUK Zbigniew Stanisław

Ornatowice

62

51.    

ZARĘBSKA Małgorzata Katarzyna

Grabowiec

45

52.    

ZAWIŚLAK Anna

Tuczępy

34

Źródło:https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/kandydaci?dlugosc_strony=100&elections=rada_gminy&region=62002

--------------------------------------

Motywacja finansowa dla przyszłych radnych:

UCHWAŁA NR XLIX/274/2023RADY GMINY GRABOWIECz dnia 12 stycznia 2023 r.w sprawie zasad wypłaty i wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych RadyGminy<