Lokalny miesięcznik informacyjny "Głos Grabowca" już dostępny

"Drodzy czytelnicy! Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer miesięcznika Głos Grabowca. Każda gmina "żyje własnym życiem". Życie naszej gminy również obfituje w wydarzenia, które warto przybliżyć na łamach naszej gazety. Chcemy informować nie tylko o tym co się wydarzyło, ale przede wszystkim o tym co się wydarzy, aby w pełni mogli Państwo uczestniczyć w życiu gminy Grabowiec.

Pomimo wszechobecnego dostępu do Internetu zdecydowaliśmy się na formę drukowaną, aby dotrzeć pod każdy dach i pozostawić trwały ślad świadczący o naszym istnieniu.

W naszym miesięczniku chcemy podejmować nie tylko tematy łatwe i przyjemne, chcemy pisać o zwykłym ludzkim życiu jakie toczy się w naszej gminie oraz o problemach, które dotyczą każdego z nas. Nasza gazeta będzie posiadać stałe działy, w których chcemy przybliżyć min. historię naszej gminy. Swoje miejsce znajdą również Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka, wieści parafialne.

W tym numerze znajdą Państwo: relacja z Dożynek Gminnych, Bibliowakacje, Kulturalne Wakacje, fotorelację z festynu w Dańczypolu oraz wiele innych. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania, zachęcamy także do współpracy.

Chętnie przyjmiemy Państwa opinie, sugestie, jak również słowa krytyki dotyczące naszego pisma. Chcemy aby Głos Grabowca był także Waszym głosem".         

Red. Naczelny

Maciej Herbut    

 

Adres strony internetowej: www.głosgrabowca.pl

Redakcja Głos Grabowca
Bereść 82
22-425 Grabowiec
tel. 888 155 316
mail biuro@głosgrabowca.pl